Witamy wszystkich przedsiębiorców!

Nasza firma Partner BM Sp. Z o.o. Sp.k. może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i skutecznym działaniem obsługi finansowo-księgowej, jak również kadrowo-płacowej.

Świadczymy kompleksowe usługi dla przedsiębiorców na terenie Polski. Pośród Klientów mamy tych rodzimych, a także z kapitałem zagranicznym. Naszą główną zaletą jest dynamiczna praca i radzenie sobie w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, których firmy mają charakter: handlowy, produkcyjny lub usługowy.

Oferujemy usługi również dla przedsiębiorców, którzy działają jako osoby fizyczne i zajmują się działalnością gospodarczą lub spółką cywilną oraz prawa handlowego. Przez cały czas dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji, nigdy nie zaprzestajemy na udoskonalaniu swoich umiejętności. Wszystko to dla zadowolenia Klientów i spełnienia ich oczekiwań. Jesteśmy połączeni owocną współpracą z platformą Saldeo, co jest korzyścią dla Klientów, gdyż daje to możliwość wglądu do dokumentacji księgowo-finansowej działalności.


Powrót>>>